23 lata praktyki na rynku oraz23 lata praktyki na rynku oraz uzyskana w tym czasie wiedza spowodowały, że możemy Państwu zaproponować najbogatszy asortyment z dziedziny telewizji przemysłowej, systemów sygnalizacji włamań i monitoringu. Rzecz jasna przez lata dostępne technologie zmieniały się niejednokrotne, a podążanie z duchem czasu stało się naszym mottem. Do każdego kontrahenta podchodzimy indywidualnie oraz dobieramy systemy zgodnie z jego wyczekiwaniami. Poza doborem sprzętu każdy klient ma prawo liczyć na nasze wsparcie serwisowe. Zaświadczamy https://gemini-tech.com.pl nie wyłącznie profesjonalne usługi w ramach aż 3 letniej gwarancji, ale też obejmujemy nasze systemu serwisem pogwarancyjnym. Wielgachny wybór kamer do monitoringu oraz systemów do obserwowania ruchu sprawia, iż każdy, nawet w największym stopniu wymagający klient odnajdzie u Nas to czego pragnie. W swojej ofercie posiadamy też nowoczesne wideofony przeznaczone do bloków oraz domów jednorodzinnych, a też sprzęt IT. Nie za bardzo wiesz co wybrać? Napisz do Nas, nasz doradca na pewno dostosuje bardzo dobre rozwiązanie.

Komentarze: 1


noavatar.png
Fąfara 2020-02-07

Później wezwałem Hanię o grabulę, zostawił pobrany z radością również po ożenku wywiózł ją do Stolicy, dokąd pozyskał podstawę w Kręgu Zwierzchnim Armia Polskiego.

Najnowsze artykuły:

Top